Směje se jí celý svět: Fotbalistka zahodila ve finále mistrovství Evropy šanci, kterou by proměnil snad každý z vás!

Zdroj: Twitter.com
Mohl to být moment, díky kterému by byla oslavována, ovšem nakonec se stal přesný opak. Španělská fotbalistka je pro smích, protože neproměnila obrovskou šanci a zazdila tak sen své země o titulu.

Někdy se to prostě stane a můžete mít kvalit, kolik chcete. Běžely závěrečné minuty zápasu. Španělky za stavu 1:2 tlačily Francouzky jako o život. Vyrovnaní viselo na vlásku a také k němu mohlo a nejspíše i mělo dojít.

K tomu se v šanci ocitla španělská kapitánka Nahikari García, ovšem sama před prázdnou brankou soupeřícího týmu trestuhodně neuspěla a dokázala branku přestřelit. Na její obranu nutno podotknout, že trávník byl značně podmáčený a vůbec celý zápas se odehrával za značně nefotbalových podmínek.

Branka přitom mohla znamenat vyrovnání a nejspíše následné prodloužení. Titul na ME do 19 let ale nakonec získaly Francouzky. Každopádně více než jejich úspěch se nyní řeší právě selhání kapitánky. Ta si po ostudě raději zakryla obličej dresem, nejspíše nechtěla, aby ji někdo po něčem takovém viděl. No, nedivíme se jí…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní