Je to závan svěžího vzduchu ze Slovenska s myšlenou, která je v tomto případě hodně aktuální a řeší ji nejen zoufalí rodiče zpovykaných dětí, ale vlastně i celá společnost.

Dnešní vzory a idoly mládeže. Oplzlá, hnusná, asexuální, vulgární a nechutná šlapka Miley Cyrus. Zpovykaný, uječený, rozmazlený a frackoidní hošan Justin Bieber. Primadony, které si svoje peníze nevydělaly, ale zdědily, a teď neumí nic jiného než se opíjet na večírcích, přejíždět lidi autem a pak chodit na tři dny do basy, protože zbytek trestu si zaplatí.

Lidi, kteří dávají najevo, kolik mají peněz a že dovolit si mohou všechno. Umění zvrátili v porno, skandální exhibice a explicitní hnus, televize přestaly omezovat násilí a vraždy. Není divu, že společnost je skutečně na úpadku.

To ostatně byla vždycky, každá generace vždy tvrdila, že ta její je nejhorší a společnost spěje k sociální záhubě. Jenže teď to bude nejspíš pravda, a to hlavně díky médiím a sociálním sítím. Jsou všude a nemůžete před nimi utéct, vidíte úplně všechno, vaše děti vidí úplně všechno, a i když se snažíte, seč to dá sil, nemůžete je od toho nikdy ochránit.

Slovenský rapper, který si říká Suvereno a vlastním jménem se jmenuje Lukáš Lacko, stvořil song s názvem Osprostená mládež a musíme říct, že je to trefa kladivem na hlavu hřebíčku. České a slovenské pokusy o říkánkování moc nemusíme, ale když to má hlavu a patu a něco to chce světu sdělit, navíc je ta myšlenka dost pálivá, dáváme tomu palec nahoru.

Lajk.