Slovákům po ostudné prohře s Běloruskem hrozí sestup: Co proboha chtěli dělat mezi elitou na Světovém poháru?

Zdroj: Profimedia.cz
Další propadák v podání slovenského národního týmu. Bělorusům stačilo hrát dvacet minut a utkání přesto poměrem 4:2 ovládli.

Postup do čtvrtfinále začíná být utopií, naopak je tu reálná možnost strachování se o udržení. Svěřenci kouče Cígera nezvládli dnešní zápas s Běloruskem. Vedli sice po čtyřiceti minutách o dvě branky, ale nakonec o stejný počet gólů prohráli.

Naši sousedé tak po dvou výhrách nad slaboučkými soupeři další dva souboje nezvládli a nyní jim hrozí reálně i sestup. Poslední tři souboje Slováci ve skupině odehrají s Kanadou, Finskem a USA. Neočekává se, že budou ještě bodovat. Navíc když hrají takto tragicky.

Běloruský výběr přitom hrál dvě třetiny zápasu otřesně, zapnul až ve třetí třetině. Na Slováky to ale bohatě stačilo, ti soupeři navíc pomohli obrovskými chybami. Vedení ztratili i v souboji s Německem, to jim nakonec utržilo debakl 1:5.

Hlavně, že Cíger útočil na české hokejové odborníky. Ti krizitovali jeho tým po dvou výhrách nad outsidery skupiny, konkrétně pro jeho slaboučké výkony. Nejspíše na tom něco bylo, protože další role favoritů Slováci vůbec nezvládli. Uvidíme, na co se vymluví teď.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní