Tahle partička v Prostřenu je tento týden obzvlášť vydařená. V pondělí se nám představila soutěžící Žaneta Šťastná, která na první pohled upoutala všechny diváky svým zjevem. Růžové dlouhé vlasy, křiklavý outfit a slovník jako dlaždič. Tohle jsou její charakteristické vlastnosti.

Hned na začátku nešetřila ostrým a přímým vyjádřením. „Jestli si myslíte, že jsem ožralá nebo nějak zfetovaná, tak to není pravda, mám oční vadu a jsem téměř slepá,“ oznámila soutěžícím v úvodu.

Pondělní večer byl opravdu snad ten nejbizarnější za celou historii Prostřena. Žaneta rozhodně nešetřila sprostými slovy a nadávkami. Televizní štáb pomalu nestíhal neslušná slovíčka pípat. Žaneta ale k tomu měla jasný komentář. Prý se jí lidé často smáli a ponižovali, a proto je tento slovník taková její obrana. „Jsem upřímná a vše řeknu tak, jak to cítím,“ obhajovala před soutěžícími svůj slovník.

V úterý se předvedla soutěžící Míša, která vlastně nic neuvařila, protože jí to údajně nervozita nedovolila. Míša si nejvíce sedla se Žanetou a není se čemu divit. Obě dívky jsou pěkně divoké a dokazuje to i video, které spolu natočily a mohli jste ho vidět ZDE.

Žaneta se ovšem svým fanouškům pochlubila ještě s jednou pikantností. Na svém facebookovém profilu uveřejnila, že pracuje jako OSVČ ve společnosti Nevěstinec. Zda Žaneta opravdu vykonává tohle nejstarší povolání, nevíme, ale její profil hovoří jasně.