Redakci se podařilo získat zásadní důkaz a svědectví ve složité a námi dlouhodobě sledované kauze vytunelovaného Autocentra Pardubice.

Jeho vykutálený majitel a arcipodvodník David Kracík byl coby středobod desítek nezákonných transakcí nakonec loni odsouzen za okradení dvou desítek lidí a subjektů na sedm a půl roku.

Jemu prokázaná škoda ve výši dvaceti milionů byla vzhledem k původním domněnkám ještě hodně nízká.

Feuereislová sehrála v případu důležitou roli, a to jak coby domnělá pachatelka a později údajně oběť, tak v rovině mediální, aktuálně zkouší i přes tvrzení svědků a dokumentaci dokonce vyrazit do protiútoku a vysoudit odškodnění na médiích, zatímco po spravedlnosti marně volá několik klientů Autocentra, kteří se cítí být podvedeni Feuereislovou, nikoli Kracíkem.

Eva se s Kracíkem seznámila přes Kossevovou, která coby samozvaná píáristka a novinářka pomáhala s proslavováním Kracíkově tehdejší ambiciózní manželce Gabriele Kloučkové Kracíkové, několikanásobně rozvedené zlatokopce a playmate, která coby čtyřikrát rozvedená MILF udělala v Kracíkovi i Kossevové u ní nevídanou chybu.

Když začalo Kracíkovi v létě 2012 téct do bot, zdánlivě prosperující autobazar prodal objektivně zcela pitomé notorické obíhačce konkurzů a talentových show Evě Feuereislové, které se to prý zdálo „jako dobrý kšeft“. Namísto aby sbalila peníze a šla se modlit, podle řady svědectví a dokonce rozsudku nad Kracíkem hrála po řadu dalších týdnů v chodu Autocentra Pardubice aktivní roli.

Nejenže oproti dřívějším tvrzením v Autocentru fyzicky pobývala, ale měla uzavírat smlouvy a aktivně se jako nastrčená majitelka podílet i na dalších kšeftech Kracíka.

Ten svým a později jejím prostřednictvím okrádal zákazníky, přeprodával jejich auta a uzavíral fiktivní smlouvy, a to až do svého zatčení v září 2012, o kterém horlivě referovala například Česká televize, která se musela ve vysílání bránit zastrašování Kossevové!

Když se následně objevila Eva v reality show VyVolení, začali nespokojení zákazníci bombardovat média s dotazem, jak je možné, že není ve vazbě, ale exhibuje v televizi, a samotná Eva v televizi plakala, že „je v průšvihu za sto milionů“.

Podle všeho byl primární zájem žalobce a vyšetřovatelů souhrnně odstíhat Kracíka, proti kterému všechny zainteresované osoby vypovídaly. Sám se hájil tím, že několik činů má na svědomí Feuereislová a další spolupracovníci, a to přinejmenším ve spolupachatelství.

Proti Evě a Kossevové (která v případu oficiálně VŮBEC nefiguruje, a dokonce u posledního soudu Evu zastupovala!) mluvilo i svědectví majitele pozemku bývalých zaměstnanců, přesto nakonec letos soud rozhodl, že Eva byla v případu jen bílým koněm.

Dobře se v galerii podívejte na část textu Kracíkova odvolání, ve kterém je další a nové svědectví o údajném jednání Evy, zájemcům doporučujeme i starší texty o celém případu, kdy proti Feuereislové vypovídal zaměstnanec, kterého mělo Evino „úřadování“ dostat mezi bezdomovce a do dluhů.

Obě dámy se cítí být poškozeny více než dvaceti texty eXtra.cz, a to i těmi, které se týkají jejich dalších aktivit. Souběžně Kracík obrátil proti své exmanželce, po které se dožaduje vybavení domácnosti.

Aktuálně to dokonce vypadá, že došlo k jakési údajné dohodě mezi Evou a v Hradci dřepícím Kracíkem o společném postupu (!), což by mohlo znamenat zásadní obrat v případu, kvůli kterému nutí autora textu Kossevová nekonečnými podáními a obviněními na všech úrovních a autor je přesvědčen, že řada falešných obvinění recidivistky a dle něj mimořádně nebezpečné vyhrožovatelky vedla k velmi nestandardním krokům i státního zástupce, o kterém je přesvědčen, že možná v případu monitoruje komunikaci nesprávné strany.

Na Feuereislovou i Kossevovou chystá autor žalobu na ochranu osobnosti a sám bude muset dokazovat, že není dvojicí podivných dam posedlý. To je ovšem nic proti zoufalství klientů Autocentra Pardubice a Evy, kteří se pravděpodobně nikdy nedočkají svých peněz.