Už je to tady. Evě Feuereislové (24) se podařilo dostat na svůj první večírek po tom, co se snažila nahonit slávu v reality show VyVolení. K této příležitosti jí dopomohl tanečník a bývalý soutěžící v SuperStar Filip Jankovič.

Eva se totiž před lety snažila dostat do blízkosti některých účastníků této pěvecké soutěže stejně jako i k účastníkům první řady VyVolených. Jankovičovi, kterému dlouho trvalo, než se přiznal, že má v posteli raději muže, zřejmě přítomnost Feuereislové nevadí. Přestože už delší dobu žije v USA, i v Čechách je zapotřebí stále pracovat na tom, „aby se nezapomnělo“, takže komplot s proslulou slavomankou zřejmě také není k zahození. České celebrity, které v žebříčku popularity ovládají poslední příčky, jsou totiž schopné pro to, aby se o nich psalo, udělat cokoliv.

Škoda, že si Eva před svou exhibicí zapomněla uvědomit, že pohled do rozevřené chlebárny si může dovolit jen člověk s perfektním chrupem. Pozor by si měla dávat i na svůj piercing, protože takhle jsme si i všimli, že na večírku Eva zřejmě zfutrovala zelený salát.