Pamatujete si na video, ve kterém se rozhodli změnit bezdomovce v byznysmena v dobře padnoucím obleku, aby si konečně našel práci? Bylo to ke Dni veteránů, a jelikož James Wolf patřil mezi veterány americké armády, vybrali na proměnu právě jeho.

Začal chodit na setkávání anonymních alkoholiků a postupně si dával život zase dohromady. Vypadalo to, že tenhle příběh bude mít happyend, ale kdepak.

O víkendu byl Jim Wolf zatčen v Burger Kingu za vstup na cizí pozemek a dělání nepořádku. V pondělí se ke svým činům doznal a byl za to odsouzen na deset dní do vězení.

Pro televizi pak řekl, že si moc cení proměny, kterou mu uspořádala organizace Dégagé Ministries, ale také přiznal, že se vrátil k pití alkoholu, což také způsobilo jeho zatčení. Policie v městečku Grand Rapids, kde Jima Wolfa zatkli, s ním má svou zkušenost, protože byl zatčen už více než osmdesátkrát.

Video s jeho proměnou vidělo na internetu už přes 14 milionů lidí, kteří si mysleli, že se skutečně změní. Očividně se ale někteří lidé prostě změnit nedokážou.