Hlasování začíná dnes 4. 10. a skončí 20. listopadu o půlnoci. Galavečer proběhne 26. listopadu v Hudebním divadle Karlín. Velké plus je podle mě také fakt, že hlasy můžete zasílat za cenu, kterou nabízí váš tarif. Takže konečně nebudou hlasovat jenom senioři z časopisu Vlasta.

Vraťme se teď zpět k Ondřejovi. Ondru Sokola (44) znám z natáčení pořadu TGM, kde jsme si už tenkrát potykali. Minule jsem však byla za tydýta, jelikož mi v zákulisí jeden z vizážistů nabídl práska zeleného kouře. Potom se mi velice zatemnilo a na gauči při rozhovoru jsem se jen smála jako největší blbka…

Dnes jsem ale byla za elegantní a sofistikovanou dámu, a proto moje první otázka na Ondru zněla: „Budeš v průběhu galavečera za někoho převlečený, jako to děláš například v Tváři?“

„Ano, i takové překvapení se nedá vyloučit, sice na to nebudeme mít pět hodin jako obvykle, ale nudit se fakt nikdo nebude,“ odvětil Ondřej.

Zajímalo mě také, jak daleko je se svým scénářem. „Asi tak 63 centimetrů.“ Pravil. Musela jsem se na to smát jako tenkrát v tom zákulisí.

Pak mi také prozradil, že použije pár svých es z rukávu, ze kterých si všichni sedneme na zadek.

„Jediná věc, která mě mrzí, je fakt, že se asi nebudou zpívat písně z muzikálů, které sám režíruji. Jelikož budeme na půdě Divadla Karlín,“ dodal s úsměvem Ondra.

Poté jsme si klasicky museli udělat společnou selfie. Ondřej měl pak spěchal, jelikož ho čekal živý vstup do poledních televizních novin. Když už se moje samospoušť na fotku blížila ke konci, v tu chvíli se na displeji objevilo VOLÁ MÁMA.

Mrkla jsem na Ondru a slíbila mu, že pak mámu přetrhnu. Jasně, v televizním studiu si počkají mami!

V galerii uvidíte tu naší slavnou momentku z toho momentu. Nesla jsem to hůř jak Ondřej, evidentně…

Už teď je jasné, že se máme na co těšit! A nebojte se, mám sice v ruce Slavíka, ale ambice ke zpívaní (jako některé tragédky) nemám. Můj Pepa už díky bohu hudební vydava­telství nemá!

Zpěvu zdar!