Také jste slyšeli historky, jak si to někteří herci bez skrupulí rozdávají před kamerou? A přišlo vám to neuvěřitelné, že nikdo nic nepoznal? Tak dávejte dnes večer pozor, na Prima Cool ve 21:55 vysílají film Osmá míle a tam zjistíte, jak to vypadá, když si to herci dávají doopravdy.

Životopisný film o vzestupu Marshalla Bruce Matherse (41), kterého znáte pod jménem Eminem, svedl dohromady právě jeho a herečku Brittany Murphy (†32) a mezi oběma vznikl během natáčení intenzivní románek, který vyvrcholil, a to doslova. I před kamerou.

Eminem v jednom rozhovoru nepřímo potvrdil, že sex v tovární hale opravdu nepředstírali, a Brittany se k tomu nechtěla vyjadřovat, takže svým mlčením potvrdila vlastně vše.

Podle zákulisních drbů ale nebyla Brittany během natáčení jedinou obětí Eminema, údajně si začal i s Kim Basinger, která ve filmu hraje jeho šílenou matku.

Zjevně mu oba románky pomohly dost k inspiraci, neboť pro film složil píseň Lose Yourself, která nakonec dostala Oscara. Ani jej nečekal. Když vyhlašovali v Kodak Theater jeho jméno, poklidně spal doma v Detroitu.