Je jí teprve 17 let, ale už vydělává desetitisíce díky svému blogu, ale to asi Teri Blitzen nestačí a chtěla by se stát modelkou. Vzala si do hlavy, že ještě by ve svém věku mohla uspět ve špičkovém modelingu a chtěla by se přihlásit do prestižní soutěže pro začínající modelky Elite Model Look. Má ale Tereza vůbec na to být úspěšnou v tomto oboru?

Nejenom že jsou tisíce holčiček, co sní o dráze světově uznávané modelky po vzoru Petry Němcové či Karolíny Kurkové, které soutěží také prošly, ale jsou tam i přísná kritéria. Přece jen Teri měří na modelínu strašně málo, má něco kolem 160 centimetrů, a to je sakra málo mezi těmi žirafami.

A ještě k tomu už jí pomalu táhne na 18, a to je na začátek ve vrcholovém světě módy opravdu už na pomezí, většinou si hledají dívky ve věku 14–15 let, aby si z nich mohli vychovat manekýny podle svého gusta.

Snad Teri nezůstanou jen oči pro pláč z nesplněného snu, má už věk na to, aby věděla, co dělá. Ale lepší by bylo, kdyby radši zůstala u toho, co jí jde nejlépe – točení videa pro své fanoušky.