Jeden z nejlepších slovenských televizních režisérů, ale také šedá a obávaná eminence zákulisí talentových show Jeffo Minařík se opět vybarvil.

Na Slovensku velmi známá postavička, která musela v minulém životě vést v esesácké uniformě koncentrační tábor, je proslulá svými výlevy v zákulisí, možná si budete pamatovat jeho výstup s mladičkou zpěvačkou Ester Lubadikou, o kterém se u nás psalo. Minařík jí měl v zákulisí dost rázně vysvětlovat, proč podepíše smlouvu stejně jako ostatní semifinalisté, a bylo z toho dost halo.

Jeffo, bývalý kumpán Jara Slávika, také „proslul“ při skandálu s údajným ovlivňováním zákulisí nejedné talentové show a autor článku o něm napsal dost i v souvislosti s mafiánskými praktikami na slovenské mediální scéně.

Tamní mutace tuzemského bulvárního webu vipstory.sk dnes uveřejnila nahrávku z loňského přímého přenosu X Factoru na TV JoJ a Primy, na které dostává od Minaříka „fén“ jedna z podřízených za to, že se do vysílání dostala špatná upoutávka.

To, jak Minařík mluví se ženou, je skutečně hodně přísné, ale na Slovensku se v šoubyznysu nikdo nediví. Minařík je svými hysterickými výstupy legendární, taková Adela Banášová, jak zmiňuje vipstory.sk, s ním loni dokonce odmítala spolupracovat na přímém přenose předávání cen Oto, až musel za Minaříka zaskočit kolega.

Na druhou stranu taková Lucie Bílá (48), které se Jeffo líbí a hotovo dvacet, chtěla při svém Černobílém turné za režiséra jen a pouze jeho, inu asi má ráda nacisty.

Ani se jí nedivíme, stačí si poslechnout nahrávku, která od rána trhá u sousedů počítadla na YouTube.