Celou taneční soutěž měla vyhrát půvabná Miluše Bittnerová (38). A to hned z několika důvodů. Miluška je kus nádherné ženy, na kterou se chce dívat úplně každý, nejenom chlapi. Herečka má nádherné tvary, na rozdíl od Jany Plodkové, která měla dnes vypadnout.

Jako by nestačilo, že Česká televize herečce zakázala ukazovat prsa. Takže žádné výstřihy, kterými by nás všechny doháněla k šílenství. Miluška musela být zahalena div ne od hlavy až k patě, aby náhodou nepohoršovala nějakého diváka.

Jak ale můžou nádherná ňadra takto skvostné blondýnky někoho pohoršovat? Jestli byl nějaký důvod, proč se dívat na tuhle komunistickou soutěž pro suchary, tak to byla právě prsa Bittnerové. Jenomže i ta nám vzali.

Je zvláštní, že Tereza Kostková (40), oproti které by byl vtipnější i němý člověk, zákaz nedostala. Tím myslíme zákaz pokusu o infantilní a stupidní humor. Chválíme, že oproti minulé sérii nám ukazuje na televizní obrazovky patrně větší kůzlátka, ale to nestačí.

Tereza Kostková by měla v soutěži pouze uvádět tanečníky, ukazovat prsíčka a pak už jen mlčet. Její humor je opravdu trapný. Jako by nebylo dost toho, že Milušku takhle šikanovali ohledně jejího kostýmu, tak ji ještě dnes večer i vyrazili.

Je úplně jasné, kdo za to může. Chlapi u televizních obrazovek se mohli přetrhnout, aby jí poslali své hlasy. Jenomže nad nimi stály jejich příšerné polovičky, které závidí Milušce její úžasnou postavu. Takže pod hrozbou rozvodu a s válečkem na těsto v ruce nutily své muže posílat hlasy vyschlé Janě Plodkové, která se se svojí postavou hodí maximálně jako nosná tyčka do plotu.

Miluško, nezoufej, byla jsi nejlepší, tvá prsa jsou nejlepší a ve StarDance tomu nerozumí!