Co všechno byste byli ochotni udělat pro nový iPhone 6? Většina lidí, pokud by ho skutečně chtěla, by si na něj nejspíše našetřila nebo půjčila. Jeden čínský student ale na nic takového nechtěl čekat a rozhodl se vydělat peníze rychleji, lépe a snadněji – pronajmout svou přítelkyni!

Pronajmutí přítelkyně nebylo na sex, ten byl zakázaný, ale mohla s cizími lidmi hrát videohry, jít na rande nebo na večeři, případně jim pomáhat v učení, což nevíme, co má přesně znamenat. Prostě takové ty obvyklé věci, které děláte s pěknými dívkami kromě souložení.

Svou přítelkyni takto prodával dokonce na ulici s rozkošně popsaným papírem. Zájemci platili od hodiny a součástí nabídky byly samozřejmě i detailní informace o jeho přítelkyni, jako její výška, váha a přiložená fotografie. Tedy přesně to, co stačí.

Překvapivé je, že jeho přítelkyně s celým tímhle nápadem souhlasila. Zda si nakonec na iPhone 6 vydělal, není známo, ale mohl by to být návod i pro české studenty s hezkými přítelkyněmi, ne? Akorát pak budete riskovat, že vás velmi rychle opustí, protože nikdo nechce mít za přítele pasáka…