Při čtení Biančiných nebo tedy vlastně Simoniných příspěvků se stydíte. Ne protože by byly tak peprné, ale stydíte se za ni, za její trapnost.

Simona údajně vyrůstala v dětském domově a chudák má každé oko jinam, na což rádi upozorňují její „fanoušci“ a dávají jí na profil své vlastní fotografie, na kterých šilhají. A jak se popisuje sama Bianca?

„Každý mě moc dobře zná s ví, co jsem zač. Jelikož jsem celebrita a veřejně známá osobnost, prostě budoucí královna tisku! Čím jsem známá? No tak samozřejmě v první řadě tím, jak vypadám, protože v zemi zdejší není nikdo krásnější a troufnu si říct, že ani na Slovensku. Jak v Německu, to nevím, ale tipuji, že ani tam nemám konkurenci. Mám dlouhé vlasy, zelené oči, alabastrovou pleť, dlouhé nohy, velká prsa a sexy zadek. Nastavuji lidem zrcadlo, aby sami sebe mohli zřít v té nejsurovější formě! Za třetí si myslím, že jsem velmi talentovaná, takže by byla škoda nevyužít tohoto potenciálu, který mi byl nadělen.“

Co k tomu dodat. Simona je chudinka, podle fotografií, které si jede na svém FB, také sociální případ. Jak jinak si vysvětlit, že prezentuje dvě plastové misky plné brambůrků a jednu ušmudlanou skleničku oliv jako super luxusní party. Moc toho prostě v životě nezažila no, ale je to hvězda, tak ji nebudeme urážet a podíváme se raději na její tvorbu v galerii.