Některé věci jasně dokazují, jak se móda opakuje a jak dokáží určité akcenty udělat z jednoduchého modelu jedinečný skvost.

Příkladem je model, který oblékla tenistka Dominika Cibulková (25) na vyhlášení ankety Sportovec roku. Hlavním motivem jednoduché róby značky Emilio Pucci je průstřih ponechávající volná záda a lemující linii ženského těla přes boky až dolů ke kotníkům. Pod tak rafinovanou róbu nelze vzít spodní prádlo a její nositelka musí mít navíc perfektní tělo bez jediného tukového záhybu, což půvabná Dominika, která má na sociální síti spoustu fanoušků, naprosto splňuje.

Model, který pochází z podzimní kolekce pro tento rok, vynesla už v lednu na předávání Zlatých glóbů topmodelka Miranda Kerr (31). Šaty nápadně připomínají model značky Versace, který na sebe vzala v roce 1994 tehdejší přítelkyně Hugha Granta (54) Elizabeth Hurley (49).

Tehdy o tomto odvážném střihu psala snad všechna společenská média, dnes už podobný model tolik humbuku nenadělá, přesto se ale za Dominikou otočil téměř každý.