Finalistka Miss ČR Kateřina Šonková vždy byla nádherná holka, za kterou se ohlédl snad každý chlap. Jen už jí začalo vadit, že je tak trochu vyumělkovaná, proto se rozhodla změnit svou image. A to se jí povedlo opravdu famózně.

Když se k nám dostaly její poslední fotky, které fotila s uznávanou fotografkou Evou Gii, tak jsme sotva Katku poznali. Je tam na nich tak přirozená bez prodloužených vlasů, výrazného make-upu, holku z Playboye, která připomínala Barbie, byste v ní těžko hledali. Ale své kouzlo a šarm ani náhodou neztratila.

„Rozhodla jsem se pro změnu, líbí se mi přirozenější vzhled, proto jsem sundala prodloužené vlasy, o dost ubrala v líčení a musím říct, že se cítím naprosto fantasticky. K tomu jsem dost zhubla, tak jsem se svou postavou ještě víc spokojenější. To pak z člověka hned začne vyzařovat pozitivní energie a okamžitě zkrásní,“ prozradila redakci eXtra.cz se smíchem nádherná Kačka.

Ta svou přirozenost předvedla na černobílých fotografiích, kde si i fanoušci ladných křivek přijdou na své, protože Katka se nestydí své dokonalé tělo svléknout do spodního prádélka a dát na odiv své vnady.

Kdybyste chtěli vidět fotografie naživo a setkat se s touto krásnou modelkou, tak se přijďte podívat na výstavu fotek již zmíněné fotografky Evy Gii, která fotila modelky i v New Yorku. Koná se to 11. a 12. prosince v pražské ul. Ve Smečkách 24.