Často se zamilovávají žáci do svých učitelek, protože k nim vzhlížejí a vidí v nich autoritu. Ale ještě častěji se učitelky zamilují do svých žáků. Takové zkušenosti má i Kay Elizabeth Hollingsworth. Pokusila se totiž svést svého žáka, vše ale začalo hodně nevinně.

Nejdřív se na něj jen letmo usmívala, dívala se na něj, pozorovala ho a občas na něj měla nějakou nevinnou narážku. Jenže jenom u toho nezůstalo. Začala mu dokonce posílat zprávy. A rozhodně se toho nebála.

Kontaktovala ho přes Instagram a Snapchat, posílala mu erotické a sexuchtivé zprávy, sváděla ho a dráždila, jak jen uměla. „Chystám se do vany a myslím při tom na tebe,“ napsala v jedné zprávě třináctiletému studentovi. Toho to ale nechávalo chladným a na její zprávy nereagoval. Nebo odpověděl jenom stroze.

Provokovala ho erotikou, nahotou, sexem. Jenže to netušila, že žáka rodiče hlídají a lezou mu do mobilu. Přece jen mu ještě nebylo ani patnáct a nikdy nevíte, jaké nástrahy vás můžou na internetu potkat. Když na celou věc rodiče přišli, byli v šoku. Ani ve snu by je nenapadlo, že osoba, která má jejich syna vzdělávat, ho chce učit úplně něco jiného. Hlavně jejich synovi bylo jenom 13 let!

Učitelku ihned kontaktovali, aby si s ní vše vyříkali. Ona se je snažila uchlácholit, aby nikomu nic neříkali, že toho už nechá. Ale to byla na omylu. Rodiče byli rozhodnuti, že budou celou situaci řešit s vedením školy. Ředitel školy byl pobouřen a byl jí udělen zákaz činnosti. „Vůbec nechápu, proč jsem to udělala, asi jsem moc nepřemýšlela. Poškodila jsem reputaci školy a svého žáka vystavila dost nepříjemným chvílím,“ lituje učitelka.

Ta si teď nejspíš bude muset hledat novou práci, protože ve školství si nějaký čas neškrtne. Má ale štěstí, že se studentem nic neměla, to by totiž určitě skončila za mřížemi.