Jsou to ale nadrženci, ti fotbalisté z Manchesteru United, bojují o Ligu mistrů, ale motivaci mají jinde. Alespoň u dvou z nich to určitě platí. Vše inscenoval osmnáctiletý Fosu-Mensah, který začal francouzskou modelku Eglantine-Flore Aguilar bombardovat přes telefon zprávami na Whatsappu se sexuální tematikou.

Mladičký čutálista si modelku našel na sociální síti a přímo z hotelu, kde trávili noc ostatní hráči, se ji snažil přemluvit na sexuální hrátky. Tlak na ni začínal postupně stupňovat, požadoval sexuální fotky a chtěl po ní dokonce i švédskou trojku!

Francouzská kráska tohle vše neunesla a samozřejmě pustila do světa. „Máš ráda pořádné černé penisy?“ napsal hráč United a přidal k tomu i fotečku. „Nechtěla bys? Dva černé penisy najednou,“ nabízel Fosu-Mensah, jak příjemně strávit večer. „Když jsme si začali psát, tak spíše jen flirtoval, ale pak už to vše bylo jen o sexu,“ vyjádřila se k situaci modelka.

Ona Eglantine-Flore je trochu známou firmičkou, protože prožila menší románek s Ashleym Colem nebo i fotbalistou West Hamu, chlubí se i tím, že ji pígloval Mario Balotelli. Fanoušci United ji teď nesnášejí, protože špínu na Fosu-Mensaha prodala bulváru.