Kozoroh bývá ve společnosti trochu plachý a většinou se drží spíš v pozadí, ale na druhou stranu je rád, když může své okolí pobavit. Za svými názory si dokáže stát a nemění je. Pojďte se podrobněji podívat, jak a s kým to bude v posteli klapat Kozorohům, kteří jsou dost komplikovaní a nesnesou se s každým. Je tím pravým mužem pro dlouhodobý láskyplný vztah a jako partner je opravdu spolehlivý, i když může být trochu chladný.

Žena Kozorožka je klidná a vyrovnaná povaha, která se snaží lidem ve svém okolí vyhovět. Než něco udělá, pořádně si to promyslí. Působí vážným a důstojným dojmem a má smysl pro povinnost. K tělu si jen tak někoho nepustí, a pokud si chcete získat její srdce, bude to chtít čas. Její láska však vydrží dlouho!

BERAN S KOZOROHEM Brrrrr, jen z té představy se vám ježí chlupy, ovšem z úplně jiného důvodu, než je vzrušení. Berani na vás budou působit přímo antisexuálně, a tak pokud někdo bude z Kozorohů mít v roce 2016 povedený sex s Beranem, měl by se přihlásit o zvláštní cenu.

BÝK S KOZOROHEM Bohužel ani Býk pro vás není zárukou kvalitního sexu. Býci jsou na vás moc dominantní, a jak je známo, dva dominantní lidé se v posteli spíš povraždí než pomilují. Absolutní nesouhra a křečovitost.

BLÍŽENCI S KOZOROHEM S Blíženci vám to vždy dobře klapalo, a tak není žádnou náhodou, že i v tomto roce to půjde hladce. Skvěle se doplňujete a v posteli by se od vás mohl nejeden pár učit.

RAK S KOZOROHEM Tak tento sex bude jak vystřižený z romantického filmu. Citlivě laděný Rak vás strhne, a tak i z vás tvrďáků udělá něžné princezny, které si zaslouží něžný sex.

LEV S KOZOROHEM Se Lvy to bude naopak scénka jak z Rychlých prachů. Naprosto krvelačný sex plný intenzivní vášně. Pokud bychom vám mohli doporučit, chtělo by to tento rok střídat Raka se Lvem. Orgasmus je v tomto spojení zaručený.

PANNA S KOZOROHEM S Pannou je to celkem hra na jistotu. Vaše biologická potřeba se sice naplní, ovšem tím to skončí. Vy potřebujete něco mnohem víc impulzivnějšího a dramatičtějšího.

VÁHY S KOZOROHEM S Váhou je to tento rok komplikované. Bude dělat drahoty. Pokud Váhu nabalíte například v baru, bude s vámi intenzivně flirtovat celý večer, ovšem pak odjede domů a vy si neštrejchnete. Podobný průběh to bude mít kdykoli a kdekoli. Vždy vás navnadí a v tom nejlepším cukne, toto vás nebude bavit dlouho.

ŠTÍR S KOZOROHEM Zákeřnost a rafinovanost Štíra vás budou až magicky přitahovat. Dejte jen pozor, aby vámi obdivovaná arogance a samolibost nebyly příliš velké a vy nakonec nebrečeli někde v koutku.

STŘELEC S KOZOROHEM Se Střelcem dojdete harmonického spojení a klidu. V sexu si skvěle vyhovíte a předáte si navzájem to, co potřebujete. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

KOZOROH S KOZOROHEM Spojení s Kozorohem by mohlo být tento rok komplikované. Budete si oponovat téměř v každém probíraném tématu a i v sexu to bude vypadat jako hra na kočku a myš.

VODNÁŘ S KOZOROHEM Sexuální energie Vodnáře s vámi pořádně zamává. Dejte si ovšem pozor. Vodnář je pro vás možná až moc velké sousto, a tak se mu příliš nepodbízejte.

RYBY S KOZOROHEM Ryby vám v tomto roce budou skvělými přáteli a perfektní oporou. Je tedy otázkou, zda sex tyto cenné hodnoty nepokazí. Necháme tedy na vaší intuici, zda podlehnete řeči těla a vystoupáte do nebeských výšek, či zůstanete v bezpečí při zemi.