Muž narozený ve znamení vah je čestný, milý a dobrosrdečný, má klidnou povahu a nechybí mu smysl pro humor ani umělecká tvořivost. Hodně přemýšlí, ale místo aby filozofoval, raději pozoruje své okolí. Jako milenec je věrným, spolehlivým a vášnivým partnerem, který bude na ženu po svém boku vždy hodný. Potřebuje však volně dýchat.

Žena váhy je jemná a přívětivá bytost, která v sobě spojuje inteligenci a bystrý postřeh s citlivostí a vnímavostí. Má smysl pro dobro, je přizpůsobivá, tolerantní a má smysl pro humor. V posteli je milá, něžná a chápající. Svého partnera se snaží v ničem neomezovat, pozorně mu naslouchá a chce, aby byl šťastný.

Pojďme se tedy podívat, koho si v roce 2016 do kalhotek pustit a koho rozhodně nechat za dveřmi ložnice.

Beran

Pokud jste milovníci tvrdého sexu, bude pro vás beran tou správnou volbou. Navíc pro vás bude tento rok opravdu vášnivým a jiskřivým rokem, a pokud bude ve vašem okolí beran, rozhodně se mu neubráníte.

Býk

S býkem to možná kdysi v posteli bývalo pořádně žhavé, ovšem rok se šestkou na konci vašemu spojení moc nefandí, a tak by mohlo v posteli dojít k nějaké trapné situaci.

Blíženci

Větší jiskření jste ještě nezažili. S blížencem si opravdu užijete sex svých snů. A tak zavřete oči a nechte se vést. Blíženec se toho rád ujme.

Rak

Ideálnějšího partnera v tomto roce nemůžete najít. Nepůjde sice o nic trvalého, a tak nepočítejte s žádnou velkou love story, ovšem v posteli to budete rozpalovat skvěle.

Lev

Lev je pro vás moc silnou okolností, a tak ve věcech romantiky šlape jako slon v porcelánu. Každý sexuální náznak, který mu dáte, nebude opětován tak, jak si budete představovat, a tak od lva ruce pryč.

Panna

Tak s tímto znamením by to mohlo být fajn. Oba jste napojeni na stejnou sexuální vlnu, a tak se budete perfektně doplňovat a navzájem si můžete splnit ta nejtajnější přání.

Váhy

Těžko byste hledali lepšího milence než váhu. Naprosto skvěle si vyhovujete a rozhodně lepší orgasmus vám nikdo neudělá.

Štír

Tak vy dva jste jak magnet! Přitažlivost mezi vámi je neskutečná. Pokud cítíte nablízku štíra, nedokážete se vůbec soustředit, a pokud je štír například váš šéf, bude to hodně sexy.

Střelec

Tak tohle neeeee. Střelec je pro vás v tomto roce naprostá nuda. Neumí ve vás vzbudit sebemenší myšlenku na sex.

Kozoroh

Tohle by nemuselo dobře dopadnout. I když se vám s kozorohem skvěle povídá, bude lepší, když zůstanete kamarády. V tomto případě si nekažte vztah sexem.

Vodnář

To bude hodně probdělých nocí. Vodnář vás dokáže naladit na tu správnou vlnu a vy se v okamžiku proměníte v sexy dračici.

Ryby

Ryby jsou trochu sázka na jistotu. Sex s nimi nenadchne, ani neurazí. Pokud tedy potřebujete rychle ukojit svou potřebu, můžou se vám k tomu ryby skvěle hodit. Nedá vám ani moc práce ji sbalit.