Muž štír si ve společnosti obvykle zvykne držet se spíš v pozadí a v práci je svědomitý a nenápadný. Někde uvnitř však skrývá netušené vášně a pocity a jeho názory jsou jasné a vyhraněné.

Duše této ženy je výjimečná, přechovává v sobě neobvykle silné a trvalé city. Její náklonnost, stejně jako její zklamání bývají vždy dlouhodobé a je obdařená intuicí a sebedůvěrou.

Beran

Velmi silná dvojka. Sexuální jiskřičky vám nad hlavami jen střílí, a to nejen pro tento rok! S beranem byste mohli být stabilní pár, ve kterém nikdy nevyhasne vášeň.

Býk

Tento rok pro vás bude celkově sexuálně plodný a s býkem po boku si zažijete nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a nových objevů.

Blíženci

Blíženci budou pro vás tento rok naprosto passé. Jsou pro vás příliš nudní, a tak by vás jen stěží dostali do varu.

Rak

Rak je tou správnou volbou. Velmi rád si celý sex odmaká a bude vás neuvěřitelně hýčkat. To by mohla být záruka několika orgasmů. Jen ať pracuje, když ho to baví, že?

Lev

Průbojnost a síla lva vám bude tento rok silně imponovat, a tak pro vás budou lvi vysněnými milenci. Bohužel na jejich straně pro vaše znamení takové nadšení nebude, a tak se s balením lva nezdržujte a dejte šanci někomu vhodnějšímu.

Panna

Citlivost a křehkost panny je přesně to, co potřebujete. Společně zažijete vzrušující chvíle, při kterých bude velmi horko. Oba milujete romantiku a vyjadřování citů, a tak nezapomínejte na kouzlo polibků, a to všude!

Váhy

S váhou se z vás stane sprosťanda a herečka z porna. Oblékněte si kožený přilnavý obleček, vezměte si bič a nechte pracovat fantazii. Bude to skvělé.

Štír

Bohužel, tento rok vám nebude přát, abyste si užili sex se stejným znamením. Oba jste až moc stydliví, a tak by z toho nic nebylo. Oba čekáte na signál od druhého, který ovšem nepřichází.

Střelec

To je hra na jistotu, a to v každém roce. Rok 2016 vaší vášni jen pomůže a zintenzivní touhu po sexu mezi vámi. Dá se předpokládat, že nepůjde o žádné něžné milování a na předehru asi také nebude čas.

Kozoroh

S kozorohem můžete být skvělí kamarádi. Dokonce byste i v tomto roce měli potkat osudového kamaráda, který bude aspirovat na titul nejlepší kamarád. Na sex ovšem zapomeňte.

Vodnář

Toto bude silné spojení a vášeň půjde jen těžko zastavit. Vodnář by mohl být perfektní milenec, pokud vás už nudí váš partnerský sex, rozhodně vyhledejte vodnáře.

Ryby

Rybičky vám rády poskytnou náruč a budou oddaní a milující partneři. Pokud jde o sex, nepůjde sice o nic extra žhavého, ovšem vykouzlí romantiku jako z pohádky a to také není k zahození.