Pojďme se jako vždy podívat na samotnou charakteristiku raků. Co se jim líbí, jaké mají vlastnosti a co v posteli preferují?

Muž rak je citlivý a empatický a zakládá si na tom, co mu říkají pocity. Láska pro něj znamená hodně. Obvykle vyznává tradiční hodnoty, je domácky založený a má smysl pro rodinný život. Nenechte se ovšem klamat. Nejde o žádné nudné suchary. V posteli si dokáží raci opravdu užít a díky jejich citlivosti bývá jejich prožitek velmi intenzivní.

Žena tohoto znamení je mimořádně emocionálně založená bytost. Je okouzlující a nesmírně ženská. Láska a rodina jsou v jejím životě na prvním místě. Při rozhodování se řídí intuicí. V sexu jsou račice skutečnými ženami. Křehkými, vášnivými i oddanými. Dá se říct, že jde o ideální ženu pro každého muže.

Beran

Jak je známo, protiklady se přitahují, a proto je beran tou správnou volbou. Sex s ním bude plný jiskření, a tak bude tento zážitek velice intenzivní.

Býk

Tak pokud se ptáte, koho si tento rok vzít do postele, volba je jasná. Je to býk. Pro vás naprosto ideální milenec po všech stránkách. Předvede vám takové výkony, na které ještě dlouhou dobu nezapomenete.

Blíženci

Přestože s lidmi tohoto znamení naleznete porozumění a jsou pro vás dobrými přáteli, sex s nimi by pro vás nebyl nic výjimečného, a tak bych se do tohoto milostného aktu ani nepouštěla. Jde o ztrátu času, který si můžete užít ve společnosti někoho víc sexy.

Rak

Jak je známo, pokud jste oba stejní, můžete si dopřát to, co máte rádi, a tak bude sex s rakem žhavým a nezapomenutelným zážitkem. Protože vyhledáváte romantické situace, ve spojení s rakem jich bude až až.

Lev

Pouto se lvem pro vás bude v tomto roce velmi intenzivní. V posteli vám to bude skvěle klapat a budete se navzájem doplňovat. Než si stihnete říct o orál, už budete mít partnera v klíně.

Panna

Tak toto není dobrá volba. Pokud jste divní a toužíte po sexu bez náboje, pak je panna tou správnou volbou. Ale předpokládám, že po klidu v posteli netouží nikdo.

Váhy

Jediné, co můžeme tvrdit, je, že sex s váhou pro vás bude velmi inspirující. Váha vám může ukázat nějaké nové ověřené taktiky, které bych ovšem praktikovala radši s někým jiným.

Štír

Tak tady bude pořádně horko. Sex-appealem to tu jenom jiskří a přitažlivost mezi vámi by se dala krájet. Sundejte kalhotky a oddejte se!

Střelec

Rozhodně ano! V tomto roce si do své postele musíte přivést střelce. To bude sex plný vášně a vzrušení. Vzhledem k tomu, že milujete romantiku, vymyslí pro vás střelec nějakou hodně HOT milostnou hru.

Kozoroh

Spíš než o milence by v tomto případě mohlo jít o životního partnera. Váš vztah totiž bude v roce 2016 charakte­rizovat romantika a především stabilita.

Vodnář

Pokud si budete chtít opravdu pořádně, ale pořádně „ZA“, vyberte si vodnáře. To je pro vás opravdu milovník. Takto silnou přitažlivost s nikým jiným nenavážete. Ovšem po sexu honem pryč, o žádné citové porozumění opravdu nejde.

Ryby

Sex s rybou neurazí. Je mezi vámi silná náklonnost, která vás k tomuto činu bude svádět. Ryby vám také dají romantiku, kterou vy tak milujete.