Jako tajná milenka jsem často svědkem školáckých chyb a přešlapů, kterých se při nevěře může dopustit jedině pitomec. Po odhalení románku vždy chlapovi říkám, že si za trable může sám. Kdyby si dával pozor a přemýšlel hlavou, nechce mu teď jeho stará ušmiknout šourek nožem na pečivo.

Chystáte-li se zahýbat, předem si raději našprtejte 7 tupých chyb, kterým se musíte za každou cenu vyhnout. A rozhodně to neberte jako návod, jinak se na mě zase slétnou třicetileté domácí puťky s obviněním, že jim kazím manžílky.

1. Chlubí se

Chápu, že každý chlap se rád pochlubí nejlepšímu kamarádovi tím, že se mu podařilo ulovit milenku mojí třídy. Nechá si dotyčný takovou informaci jen pro sebe? Určitě ne, drby se šíří rychlostí blesku a přes různé šmejdy se váš zálet může vrátit k manželce jak bumerang. Radši si milenku nechte jen pro sebe. Nejste puberťák, abyste se musel chlubit.

2. Neumí to s mobilem

Chytrý telefon není pro hlupáka. Vše musíte mazat, každá žena se v nestřežený okamžik partnerovi podívá do zpráv, kontaktů, historie prohlížeče… všech důkazů se musíte zbavovat. Nejlepší je mít na zálety druhý tajný telefon a jinou SIM. Jednoho manželka odhalila, když mu v zapamatovaných wifi sítích našla můj domácí internet. Je pravda, že název „Sexperimentátorské doupě“ není úplně nenápadný.

3. Nedávají si pozor na počítač

Počítač je pochopitelně ještě větší problém, protože v něm snadno ztratíte inkriminující matroš. Nikdy se nezapomeňte odhlásit od fejsu, heslo by nemělo být jméno vašeho domácího mazlíčka a nevěřte, že se vám na disku podaří něco schovat. Hodně chlapů si nechalo zapnutý noťas na stole s tím, že se jdou jen vymočit. Když se vrátili, našli před obrazovkou naštvanou manželku v slzách.

4. Platí ze společného účtu

V peněžence nosí více karet a okouzleni mým výstřihem omylem zaplatí večeři ze společného účtu. Doma je pak čeká výslech pod lampou a někdy hodně složité vysvětlování. Dávejte si při placení pozor. Nejlepší je vše platit hotově a účtenky rovnou trhejte na kusy. Nechcete se přece připravit o sexuální dobrodružství kvůli tomu, že vám manželka v peněžence objeví účet z baru.

5. Chtějí na mě mít památku

Moje dlouhé vlasy ze sedačky auta už pánové poctivě uklízí, ale i tak se najde pár milenců, kteří na mě chtějí mít památku. Ty odvážnější mi kradou kalhotky, další se spokojí s nějakou maličkostí, které se dotkla moje hedvábná ručka. Berou to jako takový sexuální suvenýr. Důkaz toho, že jsou samci! Hloupější způsob, jak se vystavit riziku odhalení, neznám. Ženy si všímají všech maličkostí, tak se na nějaké sbírání věcí milenek vykašlete.

6. Zmatkují

Neumí vysvětlit, proč chodí častěji ke kadeřníkovi, nedokáží rychle přijít s výmluvou a při odpovědi na nevinné otázky zbytečně mlží. Zmatkař se nakonec vždy zamotá do vlastních lží. Ze zkušenosti mohu říct, že drtivá většina chlapů se odhalení nevěry bojí tak moc, až na sebe strhnou pozornost. Amatéři!

7. Zamilují se

Nevěra by vždy měla mít jasná pravidla a jedním z nich je, že se člověk nesmí zamilovat. Vždy mě děsně otravuje, když musím odmítnout nějakého ženáče. Nejradši by mě žádal o ruku, třebaže sám nosí snubák. Úplně nejhorší je, když za mnou s prosíkem dorazí chlap, kterého nakrklá partnerka odkopla. Co si nadrobíte, to si taky musíte sežrat.

Odhalení nevěry a rozpadu vztahu se nemusíte bát, když si dáte pozor a moje rady si vezmete k srdci. Vždyť občasné cizoložství dokáže skvěle oživit i pořádně zatuchlé manželství!

Více čtení od Kláry naleznete ZDE