Mít prsa jako lentilky pod kobercem je hendikep, se kterým je hodně těžké smířit se. Ordinace plastických chirurgů praskají ve švech, protože každá rozumná žena už dávno zjistila, že bez pořádných cecíků stojí život za houby. Jaké výhody přináší nabušený dekolt?

  1. Čím větší prsa, tím více věcí budete mít zdarma! Vyzkoušejte si vyrazit večer do baru se čtyřkami a hned pochopíte. Prakticky můžete nosit poprsí místo peněženky. Jen nesmíte narazit na nějakou zahořklou barmanku.
  2. Prsa jsou často terčem posměchu a kritiky ze strany opačného pohlaví. Bez ohledu na velikost! Když už se ale najde nějaký prosťáček, je přece jen lepší poslouchat o tom, jak má člověk obří prsa než se nechat urážet přirovnáním k lentilkám pod kobercem.
  3. Krásné spodní prádlo a erotické korzety jsou super jen tehdy, když do nich máte co dát. Oblékat krajky na prkno totiž nemá smysl.
  4. Ženská rovnoprávnost funguje pouze tehdy, pokud máte pořádné dudy. Muži vás budou v práci více poslouchat a vnímat, bude je zajímat váš názor a občas se vám dokonce podívají do očí. A povýšení? Žádný problém!
  5. Kozatkám leccos projde bez komplikací. Policajt otravuje za přestupek? Pan úředník je neochotný? Bankéř se cuká? Stačí rozepnout knoflíček, usmát se a vystavit melounky na odiv. Problém vyřešen.
  6. Je skvělé vejít do místnosti plné lidí a vidět, jak se zastavil čas. Všichni koukají na vás a vaše přednosti. Mužům začne vibrovat v kapse a ostatní ženy začnou nepředstavitelně závidět. A vy? Vy budete mít sebevědomí až na půdu.
  7. Snadno si najdete práci jako sekretářka. Každá kancelář potřebuje někoho, kdo umí uvařit kafe a kdo zvládne potěšit zrak vystresovaných manažerů.
  8. Sice to není můj případ, ale pokud máte nějaký ten nechutný faldík na břichu, můžete efektivně odvést pozornost právě dudlanama. Toto umění zvládá na jedničku Charlotte Štiková, tak proč ne vy.
  9. Větší prsa vám značně rozšiřují postelový repertoár. Každý milenec je nadšený z toho, když má možnost pomazlit se a složit hlavu (a třeba i něco jiného) ve výstřihu.
  10. Často se z toho dělá sranda, ale velká prsa doopravdy fungují jako dva airbagy. Spaní na břiše to sice dost komplikuje, ale pády vpřed jsou jednoznačně bezpečnější.

Pořád jsem vás ještě nepřesvědčila? V tom případě se postavte před zrcadlo a hned to pochopíte. Velká prsa jsou prostě sexy i přes názory pokrytců, kteří říkají takové to: „Já bych doma velká prsa nechtěl, ta do ruky jsou nejlepší a silikony poznám na první pohled.“ Nepoznal, protože umělá prsa má dnes opravdu hodně velké procento samiček. To jen muži si pořád představují, že každá po operaci musí hned vypadat jak Julie Zugarová.