Známý proutník František Ringo Čech je zvyklý, že většinou dostane to, co chce. Ale teď měl být odmítnut a to ho vytočilo doběla. Dokonce se dost nevybíravě a vulgárně pustil do sestry hokejisty Radka Gudase (25) Karolíny (23).

„Je to prostě k***a, je to neseriózní člověk, je to nepoctivá ženská prolhaná,“ házel špínu ve VIPkách Čech.

A co je jablkem sváru mezi zpěváky? Podle Ringa to má být její notorická nespolehlivost. Kvůli nemoci měla odřeknout Ringovo představení, kde měla účinkovat. Jenže František to viděl jinak a myslí si, že šla za lepším kšeftem.

Ale to si Karolína nenechala líbit. A přišla se svou verzí, jak celá záležitost měla vzniknout. Ringo, známý svou slabostí pro mladé krásné ženy, ji měl zvát na takzvanou ústní zkoušku. Tou už se mezi modelkami a zpěvačkami proslavil. Je veřejným tajemstvím, že většina holek, co dostala od muzikanta kšeft, tak musela podstoupit tento „pohovor“.

Jenže to Karolína odmítla a tím se dotkla Ringova ega a ten pak začal kolem sebe kopat. Své by o tom mohla vypovídat třeba Alena Šeredová nebo Adriana Sobotová, které ho také odmítly.

Kde je pravda, ví jen oni dva. Ale rozhodně by se měl Franta chovat víc jako gentleman a na holky, ať mu udělají cokoliv, nekydat takové nadávky. Jenže on je svéráz a vulgarity jsou mu velmi blízké.

Takže dámy, dejte si na takové ústní zkoušky pozor, abyste nedopadly jako Karolína.