Podnikatel, jehož bývalému kontu neodolala Gábina Partyšová (36) a jehož současnému srdci neodolala Ornella Štiková (21), Josef Kokta (57), momentálně tráví dny na Kanárských ostrovech.

Štiková je do Kokty už přes dva roky intenzivně zamilovaná, což Partyšová stále nechápe, ale bojí se to Ornelle říct do očí. Celebrita roku 2013, jejíž mediální život visí na vlásku, tak na svém facebookovém profilu pravidelně servíruje pohledy do zákulisí rodinky, která jako kdyby vypadla z reklamy na šťastný život. Tentokrát „Orny“ vytasila fotku rodiny v bazénu. Co na tom, že by si neznalý pozorovatel při pohledu na foto mohl myslet, že mladší generace vyvezla pradědečka na dovolenou.

Bystrý čtenář si ale jistě všimne drobnější úpravy v úvodní fotografii, na originálu totiž vypadá jen jako dědeček. Na rozdíl od jiných seniorů Kokta skvěle ovládá Facebook, na němž ho jednou za čas kvůli nahotinkám zablokují, nepotřebuje ani speciální telefon s extra velkými písmeny, a jak tvrdí Štiková, je stále velmi čilý v posteli.