V dubnu tohoto roku obletěly svět paparazzi fotky obtloustlé Seleny Gomez (23). Bylo to zrovna v době, kdy byla zpěvačka nějakou dobu v ústraní a kolovaly o ní různé zvěsti.

Některé z nich například tvrdily, že si zpěvačka dala pauzu, aby se mohla vyléčit ze závislosti na drogách.

Momentálně je Selena zpátky a doufá ve velký hudební comeback s novým albem Revival. Své příznivce však šokovala přiznáním, že za její přestávkou nestála závislost, ale vážná nemoc!

„Byl mi diagnostikován lupus a já jsem podstoupila chemoterapii. To byl hlavní důvod, proč jsem odešla do ústraní. Mohla jsem dostat i mrtvici. Tak moc jsem chtěla všem říct: ‚Lidi, nemáte ani páru. Jsem na chemoterapii. Jste úplní kreténi,‘“ sdělila bývalá Disney hvězda Billboardu.

Netajila se také zklamáním, které jí chování ostatních způsobilo. „Vyfotili mě v bikinách a poté mě veřejně strhali za to, že jsem měla nadváhu. To bylo poprvé, co jsem se styděla za své tělo. Věřila jsem slovům, která o mně říkali. Vždycky jsem se ke všem chovala tak zku*veně mile a všichni na mě byli místo toho hnusní. Pracuju už od svých sedmi let. Od svých sedmnácti jsem ambasadorkou UNICEF. Mrzí mě, že se ze mě stal jenom příběh v bulváru.“

Příznivci ale můžou být v klidu, stav Seleny by už měl být podle všeho stabilizovaný.