Zpěvák, hřebec, lev salonů a průserář Sámer Issa (28) chystá za měsíc úprk ze země.

Těšili jsme se, jak investigativně vypátráme proč, ale nakonec se nám to trochu zvrtlo do promočlánku. Sámer totiž nejede slavit svátky slunovratu do rodné Sýrie ani neprchá před albánskými nožíři, za vším je, zdá se, kšeft.

„Přišlo angažmá na tři měsíce v Dubaji. Budu vystupovat po klubech, letím v šestičlenném týmu s produkčním, houslistou Míšou Hejčem a dvěma krásnými zpěvačkami,“ pochlubil se nám Sámer, pro kterého to prý bude velmi ozdravný pobyt, a to po všech stránkách.

„Přijdu si na sedmimístnou částku, čímž se trošku srovnám finančně, a bude to parádní detox, koukal jsem, že tam si člověk nedá ani jointa, hrozí za něj 25 let, přesně to jsem potřeboval!“ těší se pěvec na zcela jiné kulturní prostředí a blízkovýchodní asketismus, který, co si budeme povídat, může Sámerovi jenom prospět.

Nezbývá než doufat, že děčínskému pěvci, který si přes neustále vyjící vlky umí jako jeden z mála pravidelně sehnat kšeft „venku“, neuseknou v místě ruku, až to na hotelovém balkoně s tím hulením nevydrží.