Přestože se zdá, že Sagvan Tofi (48) vymizel z povrchu, stačí jen zajít jakýkoliv den do pražské vyhlášené Dlouhé ulice a narazíte tam na šedivý kulich, pod nímž se skrývají vlasy Sagvana Tofiho a před ním vodka se spritem. Sagvan stojí u baru a kouká, jestli někdo kouká na něj.

Čili se zdá, že se mu daří dobře, ale opak je pravdou. Sagvan už má zase na krku exekuci a asi vás nepřekvapí právě to ZASE. Vyhaslá hvězda šoubyznysu, která lámala srdce holčinám v osmdesátých filmech a spolu s Lukášem Vaculíkem tvořili známou buddy-love dvojici, což je něco přesně na hraně mezi kamarády z dětství a Zkrocenou horou, má poslední dobou problémy s penězi pořád.

Na Tofiho je uvalena exekuce ve výši necelých sto padesáti tisíc a podle Super.cz, který o kauze informoval jako první, prý herec vůbec neví, která bije a jak k tomu přišel. Jak k tomu přišel, to je asi nasnadě, jeho výdaje dalece převyšují jeho příjmy, protože nikdo v celé České republice nechápe, z čeho Tofi žije a čím si (ne)vydělává peníze.

Je to stejná záhada, jako kdo půjde dobrovolně osouložit Polku Aniu, aniž by si předtím nevypálil kyselinou oči, nebo kdo si koupí cédéčko Heidi Janků.

Sagvan Tofi už se zbavoval několika exekucí, naposledy loňský rok, když zase dlužil za mobilní služby. Nakonec se ale ze všeho tak nějak dostal a poplatil. Jak říkáme – je to záhada.