Do redakce eXtra.cz nám přišel velmi zajímavý e-mail o tom, jak se vlastně teď událo hlasování o novou Českou Miss a že Andrea Bezděková (21) korunku získala opravdu jen velkou náhodou a může prý děkovat Ivě Kubelkové za vítězství. Podle našeho dobře informovaného zdroje z produkce totiž měla být vítězkou dívka s číslem 1 Kristýna Kubíčková (18)!

„Vítězka nevzešla z hlasování poroty, ale byla určena Kubelkovou jako náhradnice za Kristýnu Kubíčkovou, která využívala úzké rodinné kontakty na provozní ředitelku Lucii Volnou. Vše se událo na poslední chvíli, důvodem byl problém s výškou, nulovou znalostí AJ, silnou závislostí na cigaretách a v neposlední řadě nízkou inteligenci a absencí maturity,“ napsal nám informátor, který u celého chaosu s královnou krásy měl být.

Nakonec kvůli svým nedostatkům skončila Kristýna na třetím místě s titulem Miss Earth, tak nakonec nějakou korunku urvala.

Jen tyto informace nahrávají spekulacím, proč vlastně vyhrála Andrea Bezděková, když mezi favoritky rozhodně nepatřila a většina lidí se podivovala, co taková holka vůbec pohledává na soutěži krásy…

To se pak nikdo nemůže divit, že si z České Miss dělá legraci každý. Dokonce i Nikol Štíbrová – video najdete ZDE.