V pondělí můžeme počítat s prvními mlhami. Přes den bude polojasno nebo ojedinělé přeháňky, zejména na horách. Na západě noční teploty klesnou až k 5 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat kolem 17 až 21 °C.

Úterý bude ve znamení přeháněk a deštíků. K večeru by však oblačnost měla ubývat. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C, na severovýchodě kolem 17 °C. Středa na tom nebude o nic lépe. Očekáváme převážnou oblačnost, během dne na většině území déšť nebo přeháňky. Nejvyšší teploty 18 až 22 °C, ojediněle až 24 °C.

I v druhé polovině týdne můžeme počítat s přeháňkami. Ve středu k večeru by mohly ubývat. Teploty ve středu se budou pohybovat kolem 15 až 19 °C. Tyto teploty nám přinese mírný a čerstvý vánek ze západu. Ve čtvrtek přeháňky očekávejte jen ojediněle. Nejnižší noční teploty opět klesnou k 5 °C a přes den se budou pohybovat kolem 18 °C.

O víkendu počítáme s převážnou oblačností a postupem času místy s deštěm nebo přeháňkami. Ojediněle se objeví i bouřky. Nejvyšší teploty 18 až 23 °C. Na jihovýchodě až 26. °C

Zdá se, že s létem se můžeme nadobro rozloučit. Podrobnou týdenní předpověď naleznete ZDE.