Už jsme si zvykli, že Vlaďka Erbová (34) je někdy tak trochu hysterka, která volá novináře snad i kvůli zadřené třísce v malíčku. Nyní je to prý ale opravdu vážné a Erbová údajně bojuje o holý život. Kde je pravda? Je jí opravdu tak zle? Nebo je to její další selfpromo?

Deník Blesk tvrdí, že Erbová je v nemocnici s opravdu silným zápalem plic. Prý jí lékaři dali nějaké prášky, ale ty nezabraly. Alespoň to tvrdí její důvěrná kamarádka, která s Bleskem mluvila.

Lékaři jsou prý přesvědčeni, že Erbová je na tom hodně zle a na plicích má vodu. „Doktoři už vyzkoušeli čtyři druhy antibiotik a zatím žádná z nich nezabrala. Máme o kamarádku opravdový strach. Je bez energie a na posteli leží úplně někdo jiný, než koho známe. Je vyzáblá na kost,“ obává se její oddaná přítelkyně.

Kdo je tato přítelkyně? Jisté je, že to musí být hodně dobrá kamarádka, když má o Vladěnce tak dokonalý přehled.

Kde ho ale získala, když lékaři mohou dávat informace o pacientech jen rodině? A od Vladěnky tyto informace mít nemůže, protože ta je přeci v kritickém stavu?

Nebo tajemná kámoška a Vlaďka jsou jedna bytost, která si před rozvodem s Řepkou tak trochu vylepšuje mediální image? Necháme se překvapit, co se stane v nejbližší budoucnosti. Každopádně Vlaďce přejeme rychlé uzdravení, ať už ji trápí cokoliv!