Čauky mňauky, děcka,

konečně mi propukla maturita a má fakt grády, musím říct, že momentálně neřeším nic jiného než JIDÁŠE nebo poprsí Pallady, a to doslova! (Ti, co viděli didaktické testy z čj, vědí, o co go.) Opravdu bych chtěla vidět člověka, který Jidáše Iškariotského zadával do testu, ten musel být asi opravdu zhulený… Takže se modlím, ať se mi tam ty bodíky nějak nasbírají!

No, jinak musím podat hlášení z vesnice jménem Ostrava. KONEČNĚ se tady něco děje! A není toho vůbec málo. Zaprvé rozkopaná totálně celá Nádražní ulice (taková jedna hlavní spojka Stodolní, všech center atd., bez které se tady v Ově žádný řidič neobejde). Je to fakt veselé, hlavně v období, kdy tady pobíhají miliony cizinců v dresech! Nikde se nedá ani pohnout, ale oni si prostě kluci v klidu kopou! Jakoby nemohli ještě týden počkat! No nic… Ale když opomenu tohle, cítím se jako na dovči, vyjdu ven a všude jen samý Rus, Fin, Němec, Slovák… „Néé, to nepřijeli kvůli mně. :-)” Všichni k nám dorazili na MS v hokeji, také jsem na jeden zápas koukala, i když se musím přiznat, že hlavně na ty jejich hezké zadky.

Každopádně Ostraváci jsou z toho tady celí paf!! Chlapi samozřejmě z hokeje. A holky? Ty lítají jak včely po večerech z podniku do podniku a doufají, že padnou do oka nějaké hokejce. Američtí hokejisté vedou na plné čáře a slečny si už v duchu žijí svůj „americký sen“. Slovníky jsou momentálně docela nedostatkové zboží, včera jsem zrovna jeden sháněla (já samozřejmě k maturitě z aj) a byl to vážně problém. No opravdu hlavní téma těchto dnů. A že se narodila nějaká malá princezna, jejíž jméno je tak dlouhé, že už si ho ani nepamatuji, je u nás každému ukradené. Momentálně prostě frčí lov na hokejky, takže jestli jste muž a chcete jet do Ostravy na lov, tak rozhodně NE v období MS.

Opravdu to tady teď žije, party, alkohol, cizinci, hokej a hodně létajících Čestmírů… Ehm, teda slečen v oblacích.

Takže čauky mňauky a Češi do tohooo!