Jak jsme vás jako první informovali, bývalý fotbalista Tomáš Řepka a modelka Vlaďka Erbová se rozvádějí – psali jsme ZDE.

Vlaďka Erbová už je jednou rozvedená. Byla vdaná za hokejistu Bahenského, se kterým má dceru Viktorii.

Taktéž Řepka má za sebou jeden rozvod, který patřil k těm hodně mediálně propíraným. Řepka si při rozvodu prošel peklem.

Jeho exmanželka Renata Řepková byla ochotná absolvovat roky soudních tahanic. Hádali se o společný majetek a také řešili výživné na dceru Veroniku a syna Tomasse.

Erbová s Řepkou se vzali v roce 2013 a mají spolu syna Marcuse. To, co mohlo vypadat jako idylické soužití, se zhroutilo. Že Řepka a Erbová spolu zažívají špatné časy, si štěbetali snad všichni vrabci v Praze.

Láska vyhasla, Vlaďka i Tomáš jsou vznětlivé povahy… Dalším důvodem rozvodu je to, že si Vlaďka našla nového důvěrného kamaráda. Podle informací eXtra.cz ji chlácholí hokejista Michal Gulaši, který prošel Vítkovicemi, Spartou a zkušenosti má i ze Švédska.

Gulaši dostal smlouvu v Karlových Varech a Vlaďka tak může být v klidu, je to jen hodinu po dálnici a nebude se muset za svým důvěrníkem trmácet nikam daleko.