Michal Hrdlička (27) studoval prominentní Univerzitu Jana Amose Komenského, kterou navštěvovala také například Ivana Gottová (40). A nebyl to žádný vzorný student.

„Už tenkrát měl velké sebevědomí a ambici pracovat v televizi. Nejvíce ho bavil sport. Nebyl úplně vzorný student, opisoval při testech, ale nezkazil žádnou srandu. A třeba v rétorice byl opravdu dobrý,“ řekla webu Super.cz jeho bývalá spolužačka.

Hrdličku vždy zajímaly kromě sportu hlavně krásné ženy a alkohol. „Patřil ke zlaté mládeži. Balil holky, užíval si jejich pozornosti a s partičkou kamarádů často vyrážel na pařby,“ dodala.

Už to vypadalo, že Hrdlička zmoudřel a usadí se, to když mu jeho bývalá přítelkyně Lucie Borhyová (38) porodila dceru Lindu. Ani ta ho však doma neudržela. Večírky a akce mu byly vždy přednější. Pro mnoho lidí bylo chování Hrdličky pouze otázkou času, kdy nad mladým a zhýčkaným seladonem spadne klec.

Za svůj poslední opilecký skandál v Karlových Varech dostal na Nově vyhazov. A zdá, že se mladík jen tak na televizní obrazovky nevrátí.

Již několikrát byl odmítnut při snaze získat práci v jiné televizi.