1. Jakub by si měl dát oraz na nějakou dobu od herectví, nakoupit si hokejovou výzbroj a začít trénovat. Jeho žena má evidentní slabost pro hokejisty, takže by s tím měl něco urychleně dělat, než mu frnkne úplně. Když vaše přítelkyně miluje steaky, tak ji také přece nevezmete do veganské restaurace. Co ty na to, Jakube?

2. Nebylo by na škodu, kdyby si pořídil detektor lži. Agáta každému říká něco jiného a mění svá rozhodnutí z minuty na minutu. Nikdo neví, kde je vlastně pravda. A ví to vůbec ona? Do svých aférek se začíná stále více zamotávat.

3. Jakub Prachař by měl přemýšlet o rozsáhlé rekonstrukci jejich domu. Patrně by měl vybourat všechny zárubně v domě a pořídit si místo nich vrata jak do maštale, protože jinak se do svého domu přes ty obrovské parohy, které má na hlavě, patrně ani nedostane.

4. Možná by měl popřemýšlet o koupi elektronického náramku, který by vždy za své nepřítomnosti umístil Agátě na kotník. A pokaždé, co by se Agáta (31) intimněji přiblížila k jinému muži, dal by jí ránu a ona by se stáhla jako poslušná vdaná žena.

5. Jestli nemá Jakub zrovna chuť pouštět se do rozsáhlé rekonstrukce jejich domu, měl by si koupit alespoň pytel na hlavu. Ty parohy na hlavě prostě nejdou přehlédnout.

6. Pokaždé, když odteď půjde Jakub (33) s Agátou na romantickou večeři, měl by si rezervovat tři místa. On, jeho žena a ty parohy si taky přece zaslouží své místo, ne?

7. Také by si mohl založit nějakou řezbářskou dílnu a věnovat se ve svém volném čase vyřezávání a třeba na svém paroží udělat nějakou tu vychytávku.