Praha je v těchto hodinách středobodem světového pokerového dění. Na charitativní turnaj v rámci European Poker Tour totiž dorazilo několik hvězd světového sportovního a pokerového nebe v čele s nejlepším tenistou světa Rafaelem Nadalem, který usedne k pokerovému stolu společně s fotbalovými legendami Ronaldem a Andrejem Ševčenkem, lyžařem Albertem Tombou a nejslavnějším hráčem pokeru na světe Danielem Negreanuem.

Do toho je pražský hotel Hilton, kde tradiční zastávka pokerové „Ligy mistrů“ probíhá, přeplněn světovými pokerovými celebritami a pokerovými boháči, a to samozřejmě dráždí pražské zlatokopky.

„Obrovský zájem je o Guse Hansena, to je vyhlášený vymetač bordelů, a už ho tu shánělo pár děvčat,“ prozradil nám člověk ze štábu pořadatele o slavném Dánovi a jedné z největších hvězd EPT Praha, která si prý speciálně do Prahy vážně nepřijíždí jen zahrát karty.

Nadal, Ševčenko a vůbec celá superhvězdná sestava budí v Praze značnou pozornost nejen žen, ale také sběratelů autogramů, jen po skončení dnešní tiskové konference měla ochranka v Hiltonu co dělat, aby udržela situaci, protože zejména o podpis „Rafy“ je mimořádný zájem.