Jistá žena z Birminghamu měla opravdu velké štěstí, když ve městě před obchodním domem Primark začala rodit. Na pomoc jí totiž přispěchaly tři sestry, které při porodu asistovaly.

Emma Sheffield (25) a její sestry Melissa Sheffield (27) a Kelly Ryder (29) si šly nakoupit nějaké oblečení. Na ulici před obchodním domem je zastavila žena, která tam zrovna dělala nějaký průzkum, když v tom si všimly další ženy opřené o patník, která vypadala, že každou chvíli omdlí.

„Zeptaly jsme se jí, jestli je v pořádku, a ona nám odpověděla, že necítí žádné bolesti. Najednou jsme si všimly, že je skrz její legíny vidět hlavička dítěte,“ uvedla podle BBC jedna ze sester. Další z nich okamžitě chytla hlavičku do rukou a rodičku položily na zem.

Mezitím se na místě shromáždila spousta lidí a prodavači z obchodu přinesli ručníky a prostěradla, aby budoucí matka mohla mít soukromí. Samotný porod proběhl hrozně rychle, holčička byla na světě během čtyř minut, tvrdí svědci. Záchranáři odvezli matku i holčičku do nemocnice City, obě jsou prý v pořádku.