V Dance Academy Prague tak v pondělí odpoledne Asiel a Dashaun povedou své taneční workshopy. „Jsme nadšeni, že se nám podařilo oba kluky k tomuhle přesvědčit, obvykle se takové věci během tanečních turné nedělají. Asiel i Dashaun jsou absolutní světové špičky, takže kdo na workshop dorazí, určitě nebude litovat,“ láká zájemce jedna z pořadatelek workshopů v Dance Academy Prague.

Dashaun je extrémně charismatický a osobitý tanečník stylu Vogue (převážně Fem) z newyorského Brooklynu. Vidět jste ho mohli například v pořadu American’s Best Dance Crew. Známý se stal i díky hlavní roli v reklamě na coca-colu, kterou na YouTube zhlédlo přes několik milionů uživatelů. Proslavil se na Vogue Ballroomech jako tanečník i moderátor. Jako lektor a profesionální tanečník je známý po celém světě.

Asiel je tanečník původem z Chicaga, který právě dokončil tour s Lady Gagou, kde působil i jako choreograf. Za poslední dobu má Asiel také na svém kontě videoklipy s Chrisem Brownem k songům Anyway a Wrist. Nyní je v tanečním týmu na Rihannině tour. Spolupracoval také se známými interprety, jako je Pharrell Williams, Will Smith, Alicia Keys a další. Tak to se rozhodně máme na co těšit!