1. Mám vystudovaný bakalářský obor z ekonomiky a managementu. Na státní univerzitě. Takže žádný koupený titul kdesi ze soukromé školy. Navíc za měsíc do sbírky přibude snad ještě jeden diplom z marketingu, tentokrát z Austrálie.
 2. Mám dvě mladší sestry. Jedna pracuje v nemocnici, druhá je pyrotechnik. Vážně!
 3. Během studia na vysoké škole jsem vystřídala spoustu klasických brigád, ale nejvíce mě bavila práce v pekárně, kde to krásně vonělo. A vždycky jsme něco málo ujedli.
 4. Jsem z chudé rodiny. V době studií mi rodiče dávali 3000 Kč na měsíc, přičemž jen bydlení na koleji stálo 1 700 Kč a doprava do Brna z rodné vesnice vyšla na více než 500 Kč.
 5. Právě v době chudých studentských let jsem nejčastěji jedla denně jen dva rohlíky a čínskou polévku za korunu padesát. Možná proto jsem bývala tak hubená a po dvou letech měla první žaludeční vřed (který se naštěstí podařilo za tři měsíce velmi přísné diety zpacifikovat).
 6. Celé dětství, vlastně až doby mého studia na vysoké škole, mě otec psychicky i fyzicky napadal a ubližoval mi. Nakonec jsem odešla z domova – jen s jednou sportovní taškou věcí, kde byly převážně učebnice. Začínala jsem od nuly, bez ničeho. Ale s pocitem svobody a bezpečí.
 7. Před sedmi lety jsem si pořídila psa – štěňátko pražského krysaříka. Bohužel, přežil jen dva týdny. Pak mi ho zabil bulteriér mého tehdejšího přítele. (A dodnes si myslím, že se můj ex zachoval špatně, když mi nepořídil nového a řekl jen „sorry“.)
 8. Svého času jsme se živila jako fotografka. Fotit jsem začala v době, kdy jsem chodila s jedním DJ. Na jeho hraních jsem se nudila, a tak jsem si koupila foťák a začala ty party fotit a fotky prodávat.
 9. Na škole mi vždycky šla matematika, zato největší problém jsem měla s jazyky. Učila jsem se devět let německy a rok španělsky. Nicméně s angličtinou jsem měla dlouho problémy a nakonec jsem se opravdu dobře naučila mluvit až před dvěma lety v Austrálii. Mám i několik mezinárodních zkoušek z angličtiny, např. IELTS 7.
 10. V domácnosti jsem nepoužitelná. Na úklid mám uklízečku a neumím vařit. Když jsem naposledy pekla buchtu, spustila jsem v celé budově protipožární hlásič. Dvakrát.
 11. Jsem workoholik. Když nepracuji nebo aktuálně netočím žádný projekt, cítím se špatně, nesvá a méněcenná.
 12. Nedělám žádný sport. Jsem líná a nebaví mě to. V životě jsem byla jen jednou v posilovně, a to spíše doprovodit kamaráda.
 13. Nedržím žádné diety. Miluji hlavně zmrzlinu a čokoládu. Ale přiznávám, že když jsem měsíc v kuse jedla k večeři velký kelímek zmrzliny Ben & Jerry's, tak to už bylo trochu vidět.
 14. Kdysi jsem pěstovala kaktusy. Bohužel mi všechny pochcípaly. Takže zahrádkář ze mě asi nikdy nebude.
 15. Řidičák jsem si udělala až v roce 2012. Tehdy jsem si také koupila své první auto, které jsem zničila při autonehodě. Vjela jsem na led a otočila se přes střechu. Dnes mám už nový vůz stejné značky a jezdím extra opatrně.
 16. Protože jsem nikdy neměla dost peněz, začala jsem s cestováním pozdě. Poprvé jsem letěla letadlem až ve svých 25 letech, a to do Barcelony. Dnes ale můžu hrdě říct, že jsem ten pozdní začátek v cestování docela vykompenzovala. Navštívila jsem už přes třicet různých zemí.
 17. Nejsem bohatá, jak si spousta lidí může myslet. Například nevlastním žádný byt. Mám jen dva pronajaté – jeden v Sydney a druhý na pražských Vinohradech.
 18. Už tři roky mám přítele. Je v Praze, zatímco já trávím poslední rok převážně v Austrálii.
 19. Je mi už 31 let, ale biologické hodiny mi netikají. Až přijde čas, adoptuju si černouška z Afriky.
 20. Už tři roky mám napsaný scénář k dalšímu celovečernímu filmu, který je postavený na skutečné události. Bohužel, zatím nemám dostatek financí na realizaci. A upřímně, nemám aktuálně ani moc času shánět sponzory. Ale donesla se ke mně informace, že ten stejný příběh chce údajně točit i někdo jiný. Takže bych si asi měla trochu pohnout… To jsou ty věčné boje ve filmové branži!