Do módy se vrací upravení muži, kteří voní kolínskou a o svůj vzhled se pečlivě starají. Pokud se i vy chcete stát sexy elegánem a pravým gentlemanem, návštěva tradičního holičství Gentlemen Brothers vám bude jistě ku prospěchu.

Hlavní myšlenkou Gentlemen Brothers je obnovit tradici a poskytnout klientům maximální pohodlí a profesionální přístup. O služby salónu je velký zájem. Není proto divu, že proběhlo další rozšíření a pánové mohou nově využít pobočku na Myslíkově ulici, v domě číslo 32 na Praze 2.

Gentlemen Brothers na Myslíkově ulici nabízí exkluzivní služby, které rozhodně nekončí jen u úpravy vlasů a vousů. Muži si zde dopřávají také péči v podobě ryze pánského profesionálního kosmetického ošetření. Oproti dalším pobočkám je zde také nabídka pánské manikúry a pedikúry.

Pokud se chystáte navštívit nejluxusnější pobočku ze sítě Gentlemen Brothers na Myslíkově 32 poprvé, není vůbec třeba mít obavy. Právě naopak, čeká vás nový a příjemný zážitek. Hned u vchodu si můžete pobyt v salónu zpříjemnit kávou, kvalitní whisky nebo jiným občerstvením. Prohodíte pár slov se stejně naladěnými gentlemany a pohodlně se usadíte do křesla. S lazebníkem prodiskutujete vaši představu o úpravě vlasů, vousů, případně zda si chcete také dopřát exkluzivní péči v podobě pánské kosmetiky, pedikúry a manikúry. Následně se začne dít mistrovské dílo.

Na kosmetické ošetření se používají přípravky prvotřídní kvality, stejně jako na péči o ruce či nohy, která už se dnes u mužů stává běžnou součástí života.

Gentlemen Brothers jsou prostě jasnou volbou. Ať už se rozhodnete využít služeb nového salonu na Myslíkově nebo některé z dalších poboček tradičního pánského holičství (Vinohradská 81, Praha 2 nebo Moskevská 41, Liberec), rozhodně neprohloupíte. Svoji návštěvu si můžete dopředu naplánovat a zarezervovat online na stránkách Gentlemen Brothers.

Je tedy na čase zařadit pravidelnou návštěvu lazebnictví do svého diáře. Odcházet budete vždy spokojeni a cítit se budete jako praví gentlemani.

Pokud byste tento prožitek chtěli dopřát někomu vy, můžete samozřejmě do kteréhokoli z Barber shopů zakoupit voucher. Ty jsou k dostání ZDE.