Jejím denním chlebem je z lidí dostat velmi citlivé věci na téma sexuální život. Sexy Linda se ani chvíli nezačervená, když se lidí na mikrofon ptá, jak často souloží a jaké mají úchylky v ložnici a podobná rajcující témata.

Jenže sama blondýnka přiznává, že její sexuální život nepatří k těm nejobyčejnějším. „V minulosti jsem samozřejmě vyzkoušela i trojku. Se dvěma kluky a rozhodně z toho mám zážitek na celý život. Bylo to něco velmi vzrušujícího. Ale teď mám svého muže, který mi vyhovuje, a nemám potřebu si tahat dalšího chlapa k němu do postele,“ prozradila eXtra.cz se smíchem Linda.

Sice jí manžel při intimních hrátkách stačí, ale přece jen jsou spolu s podnikatelem Viktorem tři roky, tak chce jejich soužití trochu okořenit. A dost netradičním způsobem.

„Chci teď muže vzít na swingers party. Určitě to bude netradiční zážitek. Zatím teda určitě jen na čumendu. Myslím, že to pro začátek bude stačit. Já jsem totiž v jednom podniku točila reportáž a strašně mě překvapilo, jak je takové místo luxusní a čisté. Tak si s manželem užijeme trošku toho vzrůša,“ pobavila nás sympatická bývalá tanečnice.

Ale na nevěru má striktní názor, rozhodně je proti ní. „Může se to stát, neříkám, že to někdy k životu nepatří, ale nevěru bych asi neodpustila. Já sama bych to Viktorovi neudělala. A když má chlap paralelní vztah ještě s někým, tak to je vážně humus, to bych vraždila. Asi bych mu ho uřízla,“ dodala na závěr Linda.