Rapper Ektor (29) je známý tím, že pro ránu nejde daleko. Dokonce měl oplétačky se zákonem, což strašně drásalo jeho milující maminku Tenu Elefteriadu (67). Ale to zpěvačka ještě nevěděla, že tím problémy neskončily. Spíš gradují!

Na Marka je totiž uvalena k tomu všemu exekuce. Došlo to tak daleko, že má uvalenou exekuční plombu na svůj byt na Smíchově. A zklamaná máma od něj dává ruce pryč, povedený synek ji jen ničí.

„Vím o tom, ale to je věc, která se mě vůbec netýká,“ prozradila smutně Tena webu Blesk.cz. Tena Elefteriadu se se svým potomkem raději nestýká a přestala se zajímat, o jaké další problémy si Ektor „obohatí“ už tak problémový život.

Zpěvačka věřila, že se vztahy mezi ní a synátorem zlepší, ale opak je pravdou. Ani jeden nemá zájem se vídat. „Je to sice můj syn, ale my vůbec nejsme ve styku,“ dodala Tena s tím, že už se o něm bavit nehodlá, ať si žije život, jak chce a nese si za to i následky. Syn ji natolik zklamal, že ho pro svou záchranu psychického zdraví vyškrtla ze života.