Blonďatá rajda Silvie Řeháková by si hrozně přála napravit svou pověst, ale zatím to vypadá, že všechno hraje proti ní a ona tomu svým chováním také moc nepřidává. Do doby, než se stala maminkou krásné dcery, by se dalo ještě pochopit, že je Silvie živel a snaží se na sebe poutat pozornost.

Silvii se na jednu stranu nelíbí, jak ji vnímá veřejnost, a na druhou stranu všechny utvrzuje v tom, že je jenom prostá a vypočítavá zlatokopka, která ze všeho nejvíce prahne po slávě. Její poslední exces se stal v reality show Hledá se táta a máma.

Na první seznámení s potenciálním partnerem přišla zlitá, že se tak tak mohla udržet na nohou. V celé partě svých spoluhráček sice působila velmi výrazně, ale rozhodně ne v dobrém slova smyslu. Všem bylo jasné, že o chlapa z vesnice, který vyznává prostý způsob života, Silvie nemá zájem.

Další skandál, který tuhle silikonovou blondýnu provází, jsou její pornofotky, které kolují celým českým internetem. Silvie se k nim konečně rozhodla vyjádřit.

„Ty fotky nejsou žádné péčko, jak si většina lidí myslí, ale jsou ze soukromé akce, kde jsem byla se svým expřítelem a kamarádkou,“ začala vysvětlovat reality show hvězdička.

Blonďatá prsatice přiznává, že jí fotky z jejího mládí nedělají rozhodně dobře. „Za blbost se platí, opila jsem se a oni zneužili moje fotky. Chci být už za matku a ne za šlapku.“ Věříme, že se to Silvě podaří. Je to jen na ní. Ona drží svůj život ve svých dlaních a pokud se k pornu už vracet nechce, ale bude dělat krásné a prospěšné věci, rádi o tom napíšeme.