Agáta je ráda, že jí prezident festivalu Jiří Bartoška odpustil všechny excesy a ve Varech ji už zase snese. Ona se také Agáta hodně změnila. Z nevycválané rebelky je vlastně pohodová máma, která už tolik nepaří.

Daleko větším držákem je její matka Veronika. Ta má po svém boku utahaného ministra Stropnického, který na fotkách ze slavnostního zahájení vypadal, že snad nedojde ani na konec červeného koberce. Bylo jasné, že Žilková půjde tam, kde to alespoň trochu žije, a vyhodí si z kopýtka, jak je zvyklá.

Ve stanu Finlandia bylo příjemně. Žádné opilecké skandály se zatím nekonaly, dokonce jsme neviděli ani žádné vyfetované celebrity a nikdo se vášnivě nelíbal. Spíše takové povídání o tom, že festival je zatím docela nuda.

Evička Perkausová se usmívala na fotografy, Zuzana Brzáková hlídala své ovečky z televize Prima a Veronika Žilková poskakovala sem a tam. Prostě taková ta klasická sešlost ve Varech. Jen začátečník a situace neznalý naivka by si mohl myslet, že to byla strhující pařba. Nebyla. Byla to prostě pohodička ve stanu.