PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY Tvoje tvář má známý hlas: Kdo se pere o první místo a kdo skončil úplně na konci?

Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Show tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a už překročila polovinu. Včerejší vystoupení sledovalo skoro milion a šest set tisíc diváků a soutěž je stále velmi oblíbená. Show už má svoje favority, ale vždycky někdo i překvapí a jasného vítěze s přehledem přeskočí. Porota má pak hodně těžký úkol. Komu dát body a nechat vyhrát. Jak jsou na tom soutěžící teď v průběžném pořadí?

Když si soutěžící vylosují, koho budou zpívat a v koho se promění, někdy jim to sedne a jindy je to naprostá katastrofa Diváci je ale ocení i tak. Jde totiž hlavně o to se pobavit, a to celebrity zvládají na jedničku.

Lidé mají nejraději Hanku Holišovou, ta předvádí každou sobotu neuvěřitelné výkony. Pobaví je i Petr Rychlý, který to se zpěvem nemá zrovna na jedničku, a fanynky samozřejmě má i Adam Mišík, který se pravidelně svléká do půli těla a ukazuje svoje břišáky.

Včera vyhrála Iva Pazderková, která nás mile překvapila jako Pink S Aničkou Fialovou to byla remíza, a tak se rozhodovalo, kolik měly obě účinkující bodů po tom, co je hodnotila porota. A byla to právě Iva. S finální tabulkou tedy včerejší výsledky pořádně zamávaly.

Jak to vypadá právě teď? Kdo vede a kdo je až na konci seznamu

V tuto chvíli s přehledem vede Iva Pazderková, která má dohromady 165 bodů a je tak na prvním místě.

Předběhla tak Ivanu Chýlkovou, která vedla ještě minulý týden. Ta je za ní v závěsu na druhém místě s 155 body.

Velký skok udělala Anna Fialová, které k tomu výrazně pomohla Whitney Houston. Ta je teď na třetím místě se 149 body.

O 4 body méně se 145 body se na čtvrtém místě zatím umístila Hana Holišová.

Na pátém místě skončil David Kraus, který má zatím 131 bodů.

Na šestém místě je Petr Rychlý se 130 body.

Adamovi Mišíkovi asi ublížilo to, že se tentokrát nesvlékl, protože spadl na sedmé místo se 129 body.

A posledním je bohužel Petr Vondráček se 110 body.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní