Chystáte se na první rande a jen při pomyšlení na něj se vám nervozitou zvedá žaludek? Pak je na čase vás zklidnit! Každý je z první schůzky pořádně nervózní, a pokud si chcete zajistit plusové body, stačí dodržet pár pravidel.

1. Nebuď průhledná

Občas neuškodí hrát hry. Nemusíš se panu Dokonalému otevřít hned na prvním rande, jen ať je zmatený a nevyzná se v tobě. Uvidíš, že pokud budeš pro toho chlápka krásnou, neznámou a hlavně nevyzpytatelnou, budeš ho bavit mnohem víc.

2. Sebevědomí vpřed

Rozhodně se nepodceňuj. Chudinky nemá nikdo rád a už vůbec nikoho nepřitahují. Ne, že bys měla nakráčet na rande jako primadona a s nosem nahoře, ale zdravá dávka sebevědomí rozhodně nikomu neuškodí.

3. Generálky nikdy neuspějí

Hlavně si nehraj na šéfa a nediktuj vše, co budete dělat, co budete jíst, kde budete trávit společný čas. Rozhodně není od věci dát najevo, že víš, co chceš, ale všeho s mírou. Měj to na paměti! S generálem totiž nikdo dlouho nevydrží.

4. Stále měj na paměti své blaho

Pamatuj, že na první schůzce se už utváří vztah a není dobré dělat hned od začátku ústupky. Celý život bychom měli mít na paměti především své vlastní blaho, a ne blaho ostatních. Takže nezapomeň, že v první řadě mysli jen na sebe.

5. Nepouštěj si ho hned k tělu

Držet si odstup ještě nikdy nikoho nezabilo a ty se z této rady opravdu pouč. Nejenže to bude tvého budoucího muže extrémně přitahovat, ty si zajistíš i dobré jméno a dobrou pověst. Na sbližování bude ještě dostatek času.