Australská matka Davina Wright (45) stále kojí svá tříletá trojčata Willow, Connora a Summer.

Kojení je přirozená věc, která k životu prostě patří. Lidé už si začali pomalu zvykat i na fakt, že matky začínají čím dál víc kojit na veřejnosti, protože to považují za přirozené a nevidí důvod, proč by se měly se svými dětmi schovávat někde za paravanem.

Ke kojení na veřejnosti a vystavování fotek na sociální sítě, čímž údajně zvyšují povědomí o přirozenosti krmení dítěte od svých matek, se kloní i nejedna celebrita.

Davina Wright dotáhla celé kojení ještě o několik stupňů výš. Denně kojí svá trojčata, kterým jsou už tři roky!

„Každé z mých dětí má svůj vlastní pokoj. Kojím je jednotlivě a je to ta nejkrásnější chvíle, kdy můžu trávit čas s každým svým dítětem zvlášť,“ řekla.

„Moje děti umí chodit, mluvit i jíst tuhou stravu. Pijí z hrnečku a jsou nezávislé. Mají také všechny zuby … Prostě vše to, co se uvádí jako hlavní důvod pro odstavení. Zjistila jsem, že ve skutečnosti děti mohou být kojeny a nijak je to nepoškozuje,“ dodala Davina.

Předsudky stranou. Kojení je přirozená věc a je dobře, že se čím dál více matek staví spíše k němu než k umělým výživám. Ale přesto všechno. Vidět tříleté děti přisáté k prsu matky není úplně to, co by člověk pro zpříjemnění dne potřeboval.

Posuďte sami v galerii, jak na vás kojící Davina se svými dětmi působí.