Veronika Kopřivová, která momentálně randí s hokejistou Jaromírem Jágrem (44), se velmi těšila do Karlových Varů na zahájení filmového festivalu. Plánovala, že si vezme nádherné večerní šaty a všem vyrazí dech.

Jenže překvapení se konat nebude. Víme, jaké šaty Kopřivová na červeném koberci vynese. A nebyl žádný problém to zjistit.

Veronika je jako malá holka, která neumí udržet tajemství. Pamatujete se, jak celá natěšená dala na Instagram fotku, kde jí Jarda zavazuje brusle? Také prostě za každou cenu chtěla naznačit, komu momentálně zahřívá postýlku…

A totéž se opakovalo s šaty do Varů. Veronika na svém Snapchatu oznámila, že jede do návrhářství PONER, kde pro ni chystají šaty.

A tak jsme se podívali na facebookovou stránku studia Poner a co nevidíme? Oznámili, že chystají šaty pro jednu ostře sledovanou holku. A že ty šaty chystají do Karlových Varů.

Podobné šaty mimochodem Kopřivová ukázala už na vyhlašování ankety Zlatá hokejka.

V redakci jsme dali fotky ze Zlaté hokejky a z facebookové stránky návrhářství vedle sebe. A výsledek? Oboje šaty má na sobě Verunka Kopřivová. Podle našich informací se cena šatů pohybuje kolem 60 tisíc korun.

PS: Doufáme, že nyní nebude Veronika muset šaty narychlo měnit. Jsou hezké, i když moment překvapení se konat nebude…