O Velikonocích bude pořádná kosa! Prodloužený víkend nám proprší a na horách bude dokonce i sněžit! Takže žádná opalovačka na zahrádce se konat nebude.

Dnes bude zataženo až oblačno, počasí bude opravdu aprílové. Během dne teploty vyšplhají pouze na 13 stupňů. Od severozápadu bude pořádně foukat.

Ani v pátek se počasí neumoudří. Bude zataženo až oblačno, celý den nás bude trápit déšť. V noci teploty klesnou až na 2 stupně. Během dne se budou pohybovat mezi 9 a 13 stupni.

Bohužel ani o víkendu nám sluníčko svítit nebude. V sobotu bude zataženo až oblačno, občas nás potrápí déšť. V noci se teploty budou pohybovat mezi 1 a 5 stupni. Během dne vyšplhají jen na 12 stupňů.

V neděli bude počasí hodně podobné tomu pátečnímu. Bude zataženo až oblačno a o sluníčku si můžeme nechat jenom zdát. Opět nás budou trápit přeháňky a na horách bude dokonce i sněžit! V noci teploty klesnou na 1 stupeň a během dne se budou pohybovat mezi 8 a 12 stupni.

Na Velikonoční pondělí bude ještě chladněji. Bude zataženo až oblačno, občas přeháňky, na horách sněhové. Noční teploty klesnou až k 1 stupni. Denní teploty vyšplhají pouze na 10 stupňů.